Ana Sayfa / Bilim / Vfor vrillon – Uzaylılar Yayına Girip Konuşma Yapıyor

Vfor vrillon – Uzaylılar Yayına Girip Konuşma Yapıyor

1977 yılında tanımlanamayan bir grup İngiltere’nin tv kanalına bağlanmayı başardı. Yaptıkları bağlantıda yaklaşık 5dklık bir ses yayınlandı. Ve bu kısacık 5dkda çok ilginç bir konuşma oldu. Yayında konuşmayı yapan kişi kendisini Ashtar Galaktik Kumandası’ndan, ashtar olarak tanıtıyor ve çok çarpıcı bir konuşma yapıyor. Atom bombalarının imha edilmesini istedi  yoksa bunun kötü sonuçlar doğuracağını söyledi. İşin garip tarafı 1977 de geçen bu olay birdaha asla gündeme getirilmedi. Bu da hepimizin kafasında birer soru işareti bırakıyor. Ne kadar doğruluğu hakkında emin olamasakta söylenen şeylerin doğruluk payı olabilir. Olaydan sonra yayın kaldığı yerden devam ediyor ve birdaha bu tür bir bağlantı kurulmuyor.

Mesajın tam Türkçe metni:
Bu Vrillon’un sesi, Ashtar Galaktik Kumandan’ın temsilcisi olarak sizinle konusuyor. Bir çok yıllar boyunca bizi gökyüzündeki ışıklar olarak gördünüz. Şimdi, sizlerle bilgelik ve barış içinde tıpkı sizin erkek ve kız kardeşlerinizle sizin gezegeniniz Dünya’da daha önce yaptığımız gibi konuşuyoruz.

Irkınızın ve dünyanızın kaderi ile ilgili sizi uyarmaya geldik.
Sizin dünyanızı ve sizin etrafınızda bizim dünyalarımız üzerinde yaşayan varlıkları tehdit eden felaketlerden kurtulmak için bu kursu almalısınız.Böylece kardeş varlıklarınızla iletişime geçebilirsiniz.

Bu, gezegeniniz Kova’nın yeni çağına doğru geçiş yaparkenki
büyük uyanışta paylaşabilmeniz içindir.

Yeni Çağ, sizin ırkınızın evrimi ve barışı için muhteşem bir zaman olabilir.Tabii eğer sizleri yönetetenler, kendi kararlarını uygulatan şeytani güçlerin farkına varırlarsa. Şimdi sabit durun ve dinleyin, bu şans size bir daha gelmeyebilir. Tüm şeytani silahlarınız yok edilmeli.
ikilem zamanı, şimdi artık geçmişte kaldı. Ve eğer kendinizi buna değer gösterirseniz. Parçası olduğunuz ırk evrimin yüksek aşamalarına yolculuk edebilir.

Birlikte barış ve iyi niyet içerisinde yaşamayı öğrenmeniz için kısada olsa zamanınız var. Gezegenin bir çok yerinde küçük gruplar bunu öğreniyor, ve hepimiz için, yeni çağın şafağının ışığını geçirmek için var’OLuyorlar. Onların öğretilerini kabul etmekte veya reddetmekte özgürsünüz. Fakat yalnızca barış içerisinde yaşamayı öğrenenler ruhani evrimlerinde yüksek boyutlara geçecek.

Şimdi, Vrillon’un sesini duyun, Ashtar Galaktik Kumandan’ın temsizlici sizinle konuşuyor..
Farkında olun, birçok yalnış kahin ve ruhsal rehberler sizin Dünya’nızda operasyon yapıyor. Sizin enerjinizi sizden emecekler.
Para diye adlandırdığınız enerjiyi şeytani sona kullanacaklar
Ve karşılığında size değersiz bir posa verecekler.

Senin yüksek ilahi BEN’liğin seni bundan koruyacak.

Size gerçeğin ne olduğunu veya karmaşanın, kaosun ve yalanın ne olduğunu söyleyen içerdeki sese karşı hassas olmayı öğrenmelisiniz.
Gerçeğin sesini dinlemeyi öğrenin ki bu sizin içinizdedir ve siz, kendinizi evrimin yoluna yönlendireceksiniz. Bu bizim sevgili arkadaşlarımıza mesajımızdır. Sizin, gökyüzünde ışıklarımızı izlemeniz gibi biz de yıllarca sizin gelişiminizi izledik.
Şimdi biliyorsunuz ki biz buradayız, ve sizin dünyanızın etrafında ve üstünde bilim adamlarınızın itiraf ettiğinden daha fazla varlıklar var.

Işığa olan yolunuzla ve sizinle ilgili derin endişe duyuyoruz
Ve size yardım edebilmek için elimizden geleni yapacağız.
Korkunuz olmasın, sadece kendinizi bilmeyi arayın.
Ve gezegeniniz Dünya’nın yollarıyla uyum içerisinde yaşamayı.

Biz Ashtar Galaktik Kumandası olarak dikkatiniz için teşekkür ediyoruz.
Sizin VAR’olduğunuz düzlemi şimdi terk ediyoruz. Evrenin en mükemmel sevgi ve gerçekliği tarafından kutsanın.

Mesajın türkçe hali bu. Doğrusu bana pek inandırıcı gelmedi ama söylenilen şeylerin doğru olduğunu düşünüyorum.

İngilizce hali (türkçesi yayından kaldırılmış);

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Mercedes-Benz’den Cenevre’de dünya lansmanı

Mercedes-Benz, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobilden hafif ticari araçlara, seri üretim araçlardan elektrikli konsept araçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir