Ana Sayfa / Deep Web / Uzaylılar Hakkında Sıkıntı Çıkaracak Konular

Uzaylılar Hakkında Sıkıntı Çıkaracak Konular

Hiç Direkt İletişime Geçmemeleri.
1
Ben kendimi bildim bileli ufonun biri gidiyor biri geliyor. Hatta ta Aztek, Maya, vb. uygarlıklar zamanından kalma resimlerde, oymalarda, kabartmalarda ufo, astronot, vs. benzeri çizimler var. Demek ki bu arkadaşlar bayağı uzun süredir bizi ziyaret ediyor, peki neden hiç “selam” vermiyorlar. Yani hayvan olsa bu kadar sürede dile gelir, selam verir, hal hatır sorardı. Bu kadar yabanlık neden? Yıllardır gelip gidiyorsunuz, hatta adam kaçırdığınız bile oluyor, geri zekalı falan mısınız ki halan insanoğlu hakkında gerekli verileri toplayamadınız? Lise öğrencisine dönem ödevi versek çoktan iletişime geçip, iletişim kanallarının hepsini açmıştı ama yüzlerce yıl oldu hala “merhaba” demeyi beceremiyorsunuz.Teknolojiniz belki almış yürümüş ama kusura bakma insanlığınızı kaybetmişsiniz. Gibi gelin, uçup uçup gidin anca. Hayır, sizi oralardan ödenek verip de buralara yollayanlar da mı sormuyor “olm 200 yıldır ne yiyorsunuz siz oralarda?” diye. Yazık.

Hiçbir Şey Almadan Sürekli Dönüp Durmaları

2

Dünya’dan ne bir ağaç eksiliyor, ne bir maden, ne su, ne hava. Yüz yıllardır gelip gitmelerinizde bir iki insan kaçırma hikayesi dışında elle tutulur bir şey yok. Anı diye bir parça bir şey bile almıyorsunuz, onu geçtim bir yere konmuşluğunuz yok ya. Bak biz Ay olsun, Mars olsun yardırıyoruz. Bulduğumuz yere hemen inmenin, örnek toplamanın derdine düşüyoruz, siz ne meraksız, ne ürkek bir yaratık çıktınız gerçekten anlamıyorum.
demir, bakır, çinko, alüminyum, değerli taşlar, cevherler var, su var yahu, H2O var, hiç mi merak etmiyorsunuz, hiç mi bir işimize yarar mı acaba diye düşünmüyorsunuz? Milyon ışık yılı uzaktan gelmesini biliyorsun, havada iki tur atıp gidiyorsun, cidden siz o teknolojiye nasıl ulaştınız merak içindeyim. Yahu ağaç var ağaç, kereviz, ıspanak, mandalina, portakal var, bir tadına bak be ruhsuz!

Yıllardır Uçan Daire Teknolojisinin Yerinde Sayması

3

Bir dairedir aldı yürüyor. Böyle havada durmalar, anında ışık hızına ulaşmalar falan ama iki yüz yıldır zerre gelişme, ilerleme, yenilik yok. Yani aslında teknolojiniz çok yavaş ilerliyor ama nasıl bulmuşsanız bir uçan daire olayı bulmuşsunuz yıllardır ekmeğini yiyorsunuz. İn aşağı, bize de öğret, dost olalım gidip gelelim birbirimize, ama yok kendi bulduğun teknoloji ile, yıllardır üstüne bir şey katmadan bizim semalarımızda artist artist dolaşıyorsun. Ya belki senin ilacın bizde bizimki de sizde, bunu gör artık. Kime laf anlatıyorum onu da bilmiyorum, siz kimin kuklasısınız ya, kimin?

Herhangi Bir Mesaj Yollama Çabasına Dahi Girmemeleri

ekonomik-kriz-uzay-uydusu-sattirdi-4317699_2693_o

Yıllar önce Dünya’ya ilk gelen aracınıza köpek bağlasaydınız, bugün o köpek dil öğrenir bizimle iletişim kurmaya çalışırdı. Ama siz nasıl bir serseriliğin, uçarılığın ürünüyseniz artık ne selam var ne sabah. Ya bak ürkek bir tür olabilirsiniz, boyunuz falan küçüktür, zamanında bir iki denemeniz olmuş zarar görmüş olabilirsiniz. Biz de bu yolunda çok kayıplar verdik, ne teleskoplar, ne araçlar, ne mekikler gitti, heba oldu. Ama vazgeçmedik, en azından NASA vazgeçmedi be gülüm. Sen kafan yarıldı diye tırım tırım kaçıyorsan gerçekten ayıp ediyorsun. Her toplumun içinde iyi var kötü var, sen kötüye denk geldin diye yüz yıllardır kaçman gerçekten büyük andavallık.Ya hiç olmadı uzaktan bir mesaj at, bir iki frekans yolla, buradayım de. Ruh hastası mısınız arkadaşım?

Dünyayı İstila Etmemeleri

4

Bunu bari yap! Hiçbir şey yapmıyorsun, sesin soluğun çıkmıyor, iletişime kapalı bir yapın var, belli ki utangaç, narin, çekingen birisin, o zaman istila et bizi arkadaşım. Saldır bize, göğüs göğüse vuruşalım, macera olsun, aksiyon olsun. Nedir, ne değildir görelim, boyumuzun ölçüsünü alalım.☺

Dipnot:(Konu Mizah Amaçlı Paylaşılmıştır ☺ )

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Vfor vrillon – Uzaylılar Yayına Girip Konuşma Yapıyor

1977 yılında tanımlanamayan bir grup İngiltere’nin tv kanalına bağlanmayı başardı. Yaptıkları bağlantıda yaklaşık 5dklık bir ses …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir