Ana Sayfa / GizliBilim / Sürüngen Şeytânîler Ve İnsanlar

Sürüngen Şeytânîler Ve İnsanlar

Reptilian Humanoid and Illuminati (Sürüngenler ve İnsanlar) Reptilian ve Anunnaki Irkları

Sürüngenler doğa üstü güçlere sahip varlıklardı ve teoriye göre insanlardan önce yaratılan bu sürüngen yaratıklar insanlardan daha üstündü sürüngen şeytaniler kötülüğü, insanlar ise iyiliği temsil etmekteydi.

İnsanlar yaratıldıktan sonra sürüngenler uzay çağını aşmış birçok gezegene gidebilmekdeydi insanlar ise daha sonra yaratıldığı için teknolojik olarak daha gerideydi, Sürüngenler genelde barışçıl varlıklar değillerdi insanlar bilimde ve teknolojide ilerledikçe sürüngenler bunu bir tehdit olarak görüp doğa üstü güçleriyle kılık değiştirme gibi insanların arasına girip insanlar arasında savaş çıkardılar bu insanları ikiye ayıracaktı insanlar iç savaş sonucu Fiziksel ve Ruhsal olarak ikiye ayrıldı fiziksel olarak yaşamak isteyenler başka bir gezegene geçiş yaptı ruhsal olarak yaşamak isteyenlerse başka bir gezegene geçdi ve uzayda rahat bulamayan sürüngenlerde sonunda insanlar ile birlikte yaşamaya başladı hikaye bu kadar benim anlatabilecğeim kadarıyla bu yazının videoya dökülmüş halini en altta bulunan videodan izleyebilirsiniz.

asdq

Sürüngen İnsansı (İngiliz Dili)

Sürüngen insanımsı bir ortak motif’in mitoloji, folklor, bilim kurgu, fantezi, komplo teorileri, and’in cryptozoology ve Ufology vardır. bağlama göre onlar Snakepeople, Reptoids, Dinosauroids, Lizardfolk, Lizard İnsanlar, ya da lizardmen dahil olmak üzere birçok isim tarafından bilinmektedir.

mitoloji

değişen tasvirleri ve sürüngen lardan mitler ve çeşitli kültürlerin efsaneleri appeared’in var.

Avrupa

Cecrops I, Atina efsanevi ilk kralı yarı insan, yarı yılan oldu. Bu Pergamon Altar’in Pergamon bir frizinde örneğin görüntülenmiştir. Gigantomakhia tasvir bazıları Bergama bu görüntüler, bir bacaklarının arasında büyük yılan dev Klyteros görür. Boreas (Romalılara Aquilon) bacaklarının arasına yılan ile bir kanatlı adam olarak Pausanias’a tarafından anlatılan soğuk kuzey rüzgarı Yunan tanrısı idi. Glycon antik Yunan kült bir adamın kafası vardı bir yılan tanrı tapıyorlardı. Lamia, Yunan mitolojisinde bir çocuk yiyor dişi şeytan, yarı kadın, yarı yılan oldu.

Hint

Hint yazıtlarında ve efsanelerde, Naga (Devanagari: नाग) sürüngen varlıklar yeraltında yaşayan ve yüzeyde insanlarla etkileşim söyleniyor. Bazı versiyonlarda, bu varlıklar bir kez dalgaların altına battı Hint Okyanusu’na continent’in yaşamış olduğu rivayet edilmiştir. Hint metinleri de “Sarpa” denilen bir sürüngen ırk bakın (Devanagari: सर्प). Hindistan (antik Yunan Sciritae ile karıştırılmamalıdır) ve Syrictæ burunları ve çarpık serpantin bacakların yılan gibi nostrils’in yeri olan erkeklerin efsanevi kabilesi vardı. [Kaynak belirtilmeli]

Doğu Asya

Çin, Kore ve Japonya’da, sualtı krallıkları Ejderha Krallar ve onların soyundan yaşadığı adlandırılır, insan yanı sıra soy ejderha bir ırkın soyundan [kaynak belirtilmeli]. Bu soy genellikle isteğiyle ejderha forma insana değiştirmek mümkün olduğuna inanılan edildi Doğu Asya imparatorlar tarafından iddia edildi [kaynak belirtilmeli].

İncil

Tekvin Kitabı’nda, (Tanrı “eceksin gitmek senin karın üzerine ve toz kalktı sen hayatın tüm gün yemek”, emirler ile İyilik Bilgi Ağacı’nın meyve ve Evil yeme içine aldatıcı Eve yılan cezalandırır Genesis 03:14 KJV). Geleneksel olarak, çoğu bu yılan (bir yılan ya da sürüngen) daha önce bacaklara sahip olduğunu ima hissetti. Bu nedenle bazen Bosch’un Son kıyamet bir ayrıntı as’in, kertenkele benzeri ayakları bazen bir yılan kuyruklu bir insansı Batı sanatını portrayed’in, ve.

Mesoamerica

sürüngen insansı forma Quetzalcoatl’in

Quetzalcoatl, “tüylü yılan”, Aztekler yaratıcısı tanrı ve gök tanrısı idi. O değişik bir adam, bir yılan ya da bir sürüngen insansı olarak tasvir edilmiştir.

Evrimsel düşünce deneyi

genel bakış

varsayımsal Dinosauroid bir model Dinosaur Museum, Dorchester

Teorik sürüngen insansı da spekülatif evrimi experiment’in bir çok tartışılan düşünce odağı olmuştur. 1982 paleontolog Dale Russell ‘, özellikle, Canada’in Ottawa Ulusal Müzesi’nde Omurgalı fosillerin küratörü, onlar troodon Stenonychosaurus dinozorlar tarafından alınmış olabilir olası bir evrimsel yol vardı conjectured tüm K / T nesli perished’in olay 65 milyon yıl önce. Bu düşünce deneyi özü gibi troodon olarak o zaman var olan iki ayaklı yırtıcı (theropodların), insanlara vücut planı similar’in akıllı varlıklar haline olabilirdi oldu. jeolojik Zamanla, Russell dinozorlar arasında (aynı vücut ağırlığına sahip diğer türlere kıyasla göreli beyin ağırlığı) beyin kitle indeksi veya EQ increase’in sabit olmuştu belirtti. Russell, ilk Troodontid kafatası keşfetti ve onun EQ insanlara kıyasla düşük iken, diğer dinozorların daha altı kat daha yüksek olduğunu, belirtti etmişti. trend’in troodon evrim günümüze kadar devam etseydi, onun beyin durum şimdi 1 ölçebilmişlerdir, 100 cm3; bir insan ile karşılaştırılabilir. Troodontids belli bir dereceye kadar nesneleri kavramak ve tutmak mümkün yarı manipülatif parmakları, ve binoküler vizyonu vardı.

25gqasd

Açıklama

Russel, bu Dinosauroid, troodontid ailesinin en dinozorlar gibi, büyük gözleri ve kısmen karşı olurdu bunlardan biri her taraftan üç parmak olurdu önerdi. en modern sürüngenler (ve kuşlar) gibi, o iç olarak genital gebe. Russell plasenta büyük bir beyin davanın gelişimini yardımcıları gibi, bir göbek gerekli olurdu speküle. Ancak, meme bezlerinin sahip olmazdı, ve kuşlar gibi Regurgitated gıda, genç beslenen olurdu. O, onun dili biraz kuş şarkı gibi geliyordu olurdu speküle.

eleştiri

Russell’ın düşünce deneyi Russell’ın Dinosauroid aşırı antropomorfik olduğuna işaret birçoğu 1980’li yıllardan beri diğer paleontologlar, eleştiri ile karşılandı. Gregory S. Paul (1988) ve Thomas R. Holtz Jr, o “kuşkuyla insan” (Paul, 1988) düşünün ve bir-büyük beyinli, son derece akıllı troodontid yatay bir duruş ile, bir daha standart theropod vücut planı muhafaza edeceğini iddia ve uzun kuyruk ve muhtemelen burnu ile nesneleri manipüle etmek ve yerine insan gibi “eller” ile değil, bir kuşun şeklini feet’in olacaktır.

Cryptozoology içinde

Bilimin kurgusal kabul yaratıkların varlığını ispat odaklanan Cryptozoology bir pseudoscience, Bazı taraftarları, sürüngen insanımsı olgusal varlığını savunuyorlar. Onlar üç ana iddialara işaret: Scape Cevher Swamp’in Güney Carolina söylenti Lizard Man; Onlar 1970s’in Thetis Lake, Kanada surfaced’in var varsaymak Thetis Gölü canavarı olarak bilinen bir sürüngen insansı ilişkin iddiaların bir dizi; ve Loveland Kurbağa, 1950’lerden beri Loveland, Ohio etrafında bir insansı ormandan defedilmesi gibi yaratıklar olduğu iddia edilen raporlar, bir dizi.

UFOlogy

sürüngen insansıların ile karşılaştığında, modern iddiaların çoğunun ise, UFO karşılaşma parçasıdır; uzaylı kaçırma anlatıları bazen sürüngen yaratıklar ile temas iddia. eski raporlardan biri kendi göğsün sol tarafında bir “kanatlı yılan” amblemi taşıyan kim biraz sürüngen görünüme sahip insansı varlıklar tarafından bir UFO gemiye alınmış iddia ve Ashland, Nebraska polis memuru Herbert Schirmer, o oldu .

Komplo teorisi

yazar David Icke göre, 7-ayak (2.1 m) boyunda, kan-içme, şekil değiştiren Alfa Draconis insanlık yönelik dünya çapında bir komplonun arkasındaki güç olan yıldız sisteminden sürüngen humanoids. O Reptilianlar gıda üretim çatışmalar, öncelikle savaşlarla, bu kuruluşlara olan korku ve olumsuz duygu nesil yoluyla kontrolünü sürdürmek iddia ediyor. O dünyanın liderlerinin çoğu bu reptilianların ilgili gerçeği are’in iddia. Icke teorileri şimdi 47 ülkeyi supporters’in ve o sık sık 2500 ya da daha fazla kalabalıklar dersler vermektedir.

Icke onun teorileri aliens’in sürüngen ve “Annunaki” olarak sürüngen insanımsılardan atıfta diğer komplo teorisyenleri yol açtı Zecharia Sitchin’in 12. Planet, depicted’in Annunaki arasındaki bağlantıları çizer; Ancak, Sitchin kendini her zaman tamamen insansı olarak onun Annunaki nitelendirdi.

Siyaset

12 Eylül 2003 tarihinde bir il election’in Ontario, Canada sırasında, Ontario İlerici Muhafazakar Parti bir “başka bir gezegenden Evil sürüngen kitten-yiyen” olarak Ontario Liberal Parti muhalefet lideri Dalton McGuinty anlatan bir basın açıklaması yaygın.

2008 ABD Senatosu election’in Minnesota, tek sandık yazma-adaylar için sağlanan alana written’in “Kertenkele insanlar” Al Franken için bir oyu dahil. Norm Coleman kampanyası başarıyla bazı kamu dikkat çekti oy pusulasını, meydan okudu.

Kurgu

Sürüngen insanımsı olmadığını fantezi ya da bilimkurgu, ortak bir theme’in kurgu vardır. Çünkü birçok kişi reptiles’in genel için sahip olduğu isteksizlik, sürüngen benzeri yabancılar villain’in bu tür çalışmalar genellikle. Albert A. Harrison Bilim kurgu yazarları ve film yapımcıları görünüşe bizi nasıl etkilediğini çok iyi bilmekteyiz “, notlar ve onlar biz çocukların veya hayvanların bize hatırlatmak olanlara olumlu yanıt verebilir. Istenen dramatik efektler elde etmek için kendi yabancılar inşa edebiliyoruz ve daha az olumlu olanlara kertenkele hatırlatır bize … ya da birçok hayvan, iri gözlü veya eyelike desenleri için ‘image’ sorunları var … diğer yaratıklar korku ortaya ve yanıtları kaçmak eğilimindedir. Bunun için olası bir açıklama bu büyük, bakan gözler genellikle predatör aittir. Sınırsız gözler ya da eyelike uzantıları da insanlara tehdit olabilir ve bu tehdit ‘patlak gözlü canavarlar’ bir isteksizlik katkıda bulunabilir. ”

Başka bir açıklama korku kaynağı olarak değil, kendi görünümünü daha sürüngenler kabul “slimy” hissediyorum belirtiyor. Hayal tiksinti: R. Rawdon Wilson, Alberta Üniversitesi’nde İngilizce Bölümü profesörü, theme’in Hydra Tale araştırdı “Çünkü açık görüntülerin üzerine türün vurgu, korku filmleri ıslaklık rich’in örnekler ve çözünme … Alien Aliens ve alien3 ve Alien Resurrection olarak, ksenomorfik canavarlar mouths’in imkansız yollardan sıvıyı damla … balçık ile dernek yabancının gelişim evrelerinin aşamaları established’in daha temelde. Bu bir “Linnean kabus evrim her doğal hukuk meydan okuyan; bivalv, kabuklular, sürüngen ve insansı döner tarafından … “Wilson da sümüksü biyolojik canavarlar, makine-like’in iki yol Alien filmler xenomorphs’in, olmanın yanı sıra belirtiyor: bir sindirim ve üreme makine hem değil, aynı zamanda bir biyolojik olmayan makine benzemeye gelişti (veya tasarlanmış): sert, parlak, şekil aerodynamic’in motosiklet gondol, metallic’in doku, şık, gibi onların başları.

Insan benzeri sürüngenler erken hamuru kısa öyküler ve noveller, tam roman, çizgi roman, televizyon özellikleri, film ve oyun endüstrisi çeşitli popüler tedaviler, appeared’in var. Örneğin, Mars yaşayan Buz Warriors, yabancı Draconian’larla, deniz deniz Devils ve kara tabanlı Silurians dahil olmak üzere birçok sürüngen insansı yarışları, özellikli televizyon şovu Doktor. Lost Land sleestaks rezil kertenkele yaratıklar. Star Wars, bu tür Trandoshans denilen gündelik türler olarak tasvir edilmektedir. Trandoshans Kasshyyyk sistemi yakın gezegen Trandosha yağıyor, görünüm dinosauroid’in vardır. V, TV mini dizisi bir çift ve bir haftalık televizyon programında, işgalci uzaylılar, 1980’lerde bilim kurgu serisinin “Ziyaretçiler,” insan maskeler giydi sürüngen lardan idi. Sürüngen humanoids’in video oyunları) World of Warcraft as’in, particularily featured’in MMORGs vardır. Başka bir örnek online rol yapma oyunu AdventureQuest Drakels’in vardır.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Felsefe Kitapları Pdf İndir

Felsefeci düşünürcülerimiz için özel olarak hazırladığımız dev felsefe kitap arşivimiz pdf olarak bütün kitapları ücretsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir