Ana Sayfa / GizliBilim / Saklanan Türk Piramitleri ve Mumyaları

Saklanan Türk Piramitleri ve Mumyaları

Çin’de bulunan ve dünyanın en büyük piramidi olduğu söylenen beyaz piramit Çin hükümeti tarafından sır gibi saklanmaktadır. Dünya tarihini değiştirebilecek bir öneme sahip olan bu piramitler ve piramitlerin içinde bulunan mumyalar gerçekten çok önemlidir.. Fakat Çin Türk piramitleri üzerinde bugün hiçbir araştırma yapılmasına izin vermemektedir nedeni aslında çok basittir eğer bugün biz bu piramitleri araştırabiliyor olsaydık bu pirmatilerin türklere ait olduğu anlaşılacaktı bu yüzden Çin piramtileri saklamak için herşeyi yapmaktadır piramtilerin keşfedilmesini önlemek için üzerlerine yaprak dökmeyen ağaçlar ekmişlerdir buda piramitlerin azda olsa keşfedilmesini önlemektedir.

piramitturko

Ve söylentilere göre Çin’de bulunan piramitlerin Türkler tarafından yapılmadığını Çin seddini inşa edenlerin yapdığını söylemektedirler.Tabiki biz atalarımız tarafından yapıldığını biliyoruz.

Beyza Piramit

hqdefault

Sıkı korunan piramit hakkında ilk bilgi amerikalı bir pilot tarafından sunulmuştur 2.Dünya savaşı sırasında uçağıyla malzeme taşıyan pilot hindistan dönüştünde motor arızası nedeniyle alçalmıştır arazi dağlık olduğu için biraz yükseldikten sonra alçalan pilot karşısında duran devasa boyuttaki piramiti gören pilot benzin azaldığından dolayı devam etmek zorunda kalmıştır.Ve rapor verdikten sonra çekdiği bir resimide sunmuştur fotoğraf 1957 yılında çekilmiştir:

hqdefault (1)

Daha sonra bu bölgede araştırma yapmak isteyen alman arkeolok birçok fotoğraf çekmiştir fakat fotoğrafların birçoğuna el konulmuştur .Ve bu resimlere el konulmasına rağmen birçok açıklamada bulunmuştur piramidin 2500 lü yıllara ait olduğunu ve jöntürkler tarafından inşa edildiğini savunmuştur.

Piramitte kullanılan mumyalar ise mısırdaki piramitlere karşılık olarak daha iyi olduğu söylenmektedir ve ilk olarak türkler tarafından mumyalanmanın bulunduğuda söylenmektedir.Bulunan en sağlıklı mumya ise 3800 yaşındaki lolan mumyasıdır:

lolan-güzeli-kim

Fiziki yapı olarak lolan mumyası kesinlikle bir çinliye benzememektedir.Arkeoloklar çin kökenli olmadığını savunmuştur Avrupalı bir mumya olduğu savunulmaktadır.

Youtube’dan izlemek için:

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Felsefe Kitapları Pdf İndir

Felsefeci düşünürcülerimiz için özel olarak hazırladığımız dev felsefe kitap arşivimiz pdf olarak bütün kitapları ücretsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir