Ana Sayfa / Bilim / Nazi ikizler deneyi

Nazi ikizler deneyi

Naziler geçmişten bugüne birçok deney yapmıştır nazilier aklımıza genel oalrak deneyleriyle gelir bugünkü paylaşacağımız konu nazilerin çocuklar üzerinde yaptığı ikizler deneyidir. Bu deneyin amacı saf alman ırkını oluşturmak içindi deney çocuklar üzerinde yapılmaya başlandı, Toplama kamplarındaki esir çocuklar, Cermen soyundan gelen ari ırk sayılan çocukların gözlerinin başka bir renkte olması durumunda, bu gözleri maviye çevirmek için deneyler yapmaktaydı. Bu deney defalarca başarısız olmasına rağmen deney yapılmaya devam ediyordu bunun sonucunda birçok çocuk hastalanmış bunun sonucunda’da yaşamını yitirmişti.
123521a

Guida ve Ina isimli dört yaşlarında çingene çocukları vardı, Dr. Mengele onları alıp gitti ve Dr.Mengele döndüğünde çocuklar sırtlarından birbirine dikilmişti, Yaraları mikrop kapmış, akıyordu, çocuklar acıdan gece gündüz sürekli ağlıyorlardı. Annesi, morfin bulmayı başardı ve çocukların acısına son vermek için ikisini de öldürdü.

abnadn

Ve tabi böyle son bulmadı nazi deneyleri ne kadar başarısız olsada o kadar çok yapılmıştı bu adamlar pes etmek nedir bilmezlerdi. Doktor Mengele daha sonra kendi siyam ikizlerini yaratarak kaldığı yerden devam etmiş bu ikizleri tekrar birbirlerine dikiş ve damar yöntemleriyle bağlamıştı ve tekrar aynı sonuca ulaşmıştı ikizler kan kaybı sonucu hayatını yitirmişti.

Ve deneylerin sonu gelmiyor tabi sonuç olarak nazi deneyleri birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olmuştur.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Mercedes-Benz’den Cenevre’de dünya lansmanı

Mercedes-Benz, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobilden hafif ticari araçlara, seri üretim araçlardan elektrikli konsept araçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir