Ana Sayfa / Büyü / Medyum Nedir?

Medyum Nedir?

Medyum nedir? : Medyum denince aklınıza hemen fal bakmak geleceği görmek vb gibi şeyler gelebilir, Fakat ruhçuluk bilimine göre medyumluk gelecekten bilgi almak demek değildir.

Medyum Derinden etkilenen hissiyatları ve vücutları hakimiyetin meydana gelmediği bir anda içindekiler dışarı vurmaktadır. İşte bunun için sahip oldukları enerji ne sebeple olmaktadır. Nu enerjinin ek olarak yüklü olması yönetilmesi halinde ek olarak çeşitli birşeyler meydana çıkmaktadır. İşte bunu yapabilen insanlara medyum denmektedir. Medyumun tam biyolojik tanımı ise ruhçuluk bilimine yönelik eterik hayat ile bizim dünyamız aralarında bağlantı kurabilen kişiye denmektedir. Medyumlar bu becerileri yardımıyla iyi veya berbat pekçok şey yapabilmektedirler. Fakat tekrardan ruhçuluk bilimine yönelik birey şüphesiz bu hali kötüye kullanmamalıdır. Tersi taktide kendine kocaman zararı olacaktır.

medyum

Eski inanışlardan birisi durumda olan Tengri dininde ata ruhlara son derece kocaman hürmet duyulurdu ve toplulukların şamanları onlarla bağlantıya geçebilirdi. Anadolu kültüründe de bedensiz varlıklar ve onlarla kontakt ile ilgili fazlaca içerik geçmektedir. Aşk büyüsü Ek Olarak sonraki dinlerde ve nesillerde bu durum bir bilim dalı altında incelenmeye başlanmıştır. Bu öğretilere yönelik ulvi ruhlar (göğün ruhları) ve sufli ruhlar (yerin ruhları) vardır. Şaman başka bir deyişle bir başka ismi ile Şifacı medyumlar şunlar arasındaki balansı sağlamakla yükümlüdür.

Cindarlar ise cinler ile bağlantıya geçebilme gücüne sahiptirler. Şifacı medyumlar başka bir deyişle cindarların çevresinde yüzlerce cin meydana geldiği argüman edilmektedirler. Bu biçimde tedavi havayı muayene etme benzeri ek olarak kudretli yeteneklerinin meydana geldiği argüman edilmektedir. Fakat bir o civarı da riskli bir durum içindedirler. Yaptıkları hata bir harekette kendilerine ve çevresine kayıp verebilirler. Nedeni Ise ruhçuluk bilimine yönelik medyum durumda olan birey gücü şüphesiz kötüye kullanmamalıdır. Bu son derece açık ve tam olarak bir biçimde belirtilmiştir. Bu konuda duyarlı olunmalıdır. Nedeni Ise cindaların yer aldığı durum belli bir süre karışıktır. Sahip oldukları cinleri bağımsız kılabilme gücü tamamıyla onlara aittir. Şayet ki bunu gerçekleştirmez ise sahip oldukları cinler cindar can verdikten sonra önümüzdeki nesile geçer ve bu riskli bir durum oluşturabilir. Bu sebeple bağlama büyüsü medyum olmak sanıldığı civarı temel bir durum değildir.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Hafıza Teknikleriyle Edebiyat Tarih Coğrafya PDF İndir

Ygs ve Lys öğrencilerine özel hazırlanmış hafıza teknikleri ile ezber yöntemleri özel şifrelemeler bu pdf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir