Ana Sayfa / Deep Web / İssei Sagawa Kimdir

İssei Sagawa Kimdir

Issei Sagawa 1949 Japonya doğumludur. Bu adamın hikayesi ise kan donduran türde insan etini çiğ yemesidir.
Sagawa 1981 yılında Fransa’da okuduğu edebiyat okulunda sınıf arkadaşı olan Renee Hartevelt’i evine davet eder ve eve gelen kıza onu sevdiğini söyler ve birlikte olmak istediğini söyler. Hartevel bu teklifden hoşlanmaz ve reddeder bunun üzerine Sagawa aldığı tüfekle kızı tam olarak ensesinden vurur. Sagawa vurduğu kıza artık farklı bakmaya başlar onu yemek ister ve kalçasını ısırmaya çalışır bunu başaramayınca bıçak ile kesmeye çalışır evindeki bıçaklada istediği şekilde eti kesemeyen Sagawa kasaptan et bıçağı alıp tekrar  eve gelip kızın baldırını , göğüslerini, yanaklarını, kollarını günlerce çiğ bir şekilde yer. Artık Hartevel’dan geriye kalanlarında fotoğraflarını çekip kızı parçalara ayırıp bir bavula koyup ilk önce yakındaki bir göle atmayı düşünür sonra ise fikrini değiştirip boulogne ormanına bırakmaya çalışırken yakalanır.
İşin en ilginç taraflarından biri ise tutuklanan İssei Sagawa fransa hükümeti tarafından istenmeyip tekrar Japonyaya gönderildikten sonra Japonyanın böyle bir kimlikle anılmak istememesi ve Sagawayı yok sayıp hiçbir cezası bulunmamasını karar almış.  İssei Sagawa serbest kalmış.
İnsan yiyen issei sagawa

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Spiritüel Satanizm Nedir?

Satanizm şeytanı yücelten (Lucifer,Enki) öğretidir. Satanizm , teistik satanizm ve ateistik Satenizm (Laveyan Satanizm) olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir