Ana Sayfa / Bilim / İlluminati Tarikatı Nedir? Nasıl Çalışır?

İlluminati Tarikatı Nedir? Nasıl Çalışır?

İllüminati Nedir Ne Değildir?

1778 senesinde Almanya’nın Ingolstadt şehrinde, Erkek Weishaupt adlı Kabbalacı bir Haklar Profesörü ve Baron von Knigge ile diğerlerinin sayesinde kurulan saklı topluluk. Illuminati, “Aydınlanmış Olanlar” manasına gelmektedir. Topluluğun tesis amacı cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla uğraş etmekti. Her ne civarı asıl amaç, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, özgür düşünceyi ve Newtoncu olumlu bilimin önünü açmak idiyse de, saklı siyasi amaçları meydana geldiği öne sürülerek hayat siyaset tarihinin belki de zaman içerisinde üst kısmına en çok komplo kuramı üretilmiş topluluğu halini almıştır.

Dünyanın en çok malum saklı teşkilatı. Google’da arattığınızda sizlere şu şekilde der: “Yaklaşık 30.100.000 netice bulundu”

-Peki Ne Yapmaya Çalışıyorlar?
Yeni hayat düzeni kurmak : Tek hayat hükümeti ve ekonomosi, tek bir güç, yamaç, düşünmeyen ve sorgulamayan bir milletçe.
Dünyadaki bütün siyasi iktidarları birleştirmek ve yönlendirmek talep ettikleri takdirde, tek amaçları Hayat Hükümeti kurmak değil. Bunun da ötesinde, gerçek amaçları, muazzam bir servet sahibi olmak ve harcamak, fazla, doyma bilmez ve çılgın bir arzuya sahip oldukları takdirde, yalnızca daha çok ücret elde etmek da değil. Bu aşağılık adamların asıl hedefi, aşamanın tahtında oturan inanılmaz, harika Varlığı : İsa Hazretleri, rablerin Rab’bini ve Kralların Kralını devirmek. Yanlışlığa düşmeyin bu, Cennet’in en çok yüksek makamını yenmek, Yaradan’nın elleriyle yarattığı gelmiş geçmiş en berbat yaratığı, inançlarından dönerek Cennetten kovulan şeytanı zümrüt tahta oturtmak amacıyla girişilmiş, başarısızlığa cezalı, muazzam ve destansı ruhani bir ishemen yan, tiksindirici, pis ve tamamıyla iğrenç bir girişim.

-Çalışma Sistemi ve İçeriği
Tüm iş sistem içiçe geçmiş piramitler şeklindedir, en kocaman fotoğrafta kocaman bir piramit görünür ve bu piramidin en üst bölümünde da herşeyi gören ve bilen Göz(Lucifer: Işın ve haber saçan anlamındadır, Iblis olarak adlandırılır, öbür dinlerce kendisini Yaradan sanan melektir ve Masonların İlahıdır) vardır.

Bu resim bir doların arkasından alınmıştır. İlluminatinin piramidi her bir dolarının üstünde yer almaktadır. Altındaki MDCCLXXVI ise roma rakamlarıyla 1776’yı anlam eder. 1776 hem bir İlluminatinin hem bir de Amerika Birleşik Devletleri’nin tesis yılıdır. Iş sistemine devam edersek, şu şekilde tablolar çeşitli kaynaklarda yer almaktadır :

piramit

İlllüminati’nin tarih içerisinde kullanmış meydana geldiği bir takım amblem ve resimleri

illuminati14_01-1 pyramid_of_satan1_3-1

İlluminati’nin güç şebekesi, dünyanın en kuvvetli kişilerinden, yatırımcılarından, firma başkanlarından ve siyasilerden meydana geliyor. “İç çember” olarak bilinen en tepedeki 10 kişiye ilişkili 300 birey ise onların aşağı ekibinde yer ediniyor ve talimatlarını mahaline getiriyorlar. 10 şahsiyet “bilge adamlar” grubunda Fransa’dan, üç, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’den iki, Kanada, Avusturya, İngiltere, İspanya ve Güney Afrika’dan birer fert bulunuyor. Yazar, burada Fransa’nın üç üyelikle önce sırada yer almasının yanıltığı meydana geldiğini, Kanada’nın bir azasının de AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’nin üçüncü adamını tamamladığını belirtiyor.

“Hedef tek hayat devleti kurmak”

“İç çember” mensuplarının partner özelliği Dış İlişkiler Konseyi, Bilderberg, Trilateral Komisyon, Mahson Tarikatı, Kafatası ve Kemir Tarikatı, Aspen Enstitüsü, Malta Şövalyeleri, Opus Dei, Roma Takımı, Bohemian Grove, Hayat Uygun Fiyat Forumu, Hayat Federalleri azası olmaları. İlluminati Komplosu’nun hedefi, başkenti Kudüs durumda olan bir hayat devleti kurmak.
İlluminati ne türlü çalışıyor?

Yılda bir defa biradaya iştirak eden İlluminati üyeleri, hedefledikleri hayat devletini kurmak amacıyla planlar yapıyorlar. Bu planların içerisinde çeşitli ülkelerde uygun fiyat krizler çıkararak, ülkeleri istismar etmek, savaşlar ortaya çıkarmak, “Daha Fazla Savaş” ilkeleri icabı savaşların sürekliliğini sağlamak, çeşitli hastalıklar buluş etmek, (AIDS ve HIV’in AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’deki askeri denetim laboratuvarlarından dünyaya dağıldığı argüman ediliyor.) nüfus azaltıcı çalışmalar inşa etmek, etnik temizliği destek vermek ve 11 Eylül örneğinde meydana geldiği gibi pkk yaratarak, “anti-terör yasaları” ortaya çıkarmak.. İlluminatı’nın ilkelerinden en ehemmiyetlisi “Kaostan meydana gelen düzen”. İlluminati, kendisinin düzenini ortaya çıkarmak amacıyla bir çok defa kaos yaratmak zorunda.

Başını, asırlardır küresel tefecilikle geçinen ve bu yolla trilyon dolar mertebesinde bir servete erişen Rothschild serisinin çektiği (ki bu öyle bunun gibi bir aile degildir, herkesin AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI Orta Bankası sandığı Federal Reserve Bank bile bu aileye aittir ve I. ve II. Hayat Savaşlarında ülkelere borç vermişlerdir.) bir grup ultra zengin insanın; yeryüzünde tek bir yönetim yapılanmasını, tek bir ücret birimini, tek bir kanunu, tek bir dini öngören ve bu uğurda çalışan teşkilatı başa getirmektir..Çok çetrefilli bir yapılanması vardır ve topluluk mühendisliği ile ilgili ciddi anlamda ‘aşmış’ bir örgüttür.

Aşağıdaki linkini vereceğimiz siteden teşkilatın saklı durumda olan bir takım hayat komplolarını ve gizledikleri planlarını öğrenebilirsiniz:

http://www.illuminati-order.org

Bu site özel azalık girişi ve ziyaretçi olarak iki girişi durumda olan bir web sitesi olup, özel girişlerin hangi kapılara açıldığı belirsizdir. Bununla beraber ziyaretçi olarak bizi amerika üstünde oyanan bir takım planların açıklandığı şu siteye yönlendiriyor ki, sitede yakın zaman civarı hayat üstünde tasarlanan bütün kaos ve savaş ve karşılıklı çatışma fikirlerine ait ana düşüncelerin burada bu kanlı, planlı ve organizasyonlu bir şekilde krokiler halinde verildiğini inanılması güç bir şekilde görebilirsiniz ki, ben bunları gördükten daha sonra kanaatım geldi ki, bize öğretilenler ve hayat tarihi tam bir aldatmacadan ve sahte bir kurgudan ibaret, başka bir deyişle gerçekler bildiğimizden çok çeşitli, en basiti mesela bu sitede 1969 senenindeki aya gidilmesi olayının tamamıyla sahte ve uydurma bir NASA komplo kuramı meydana geldiğini ve Amerikanın çıkarlarını yükseltmek amacıyla ve hayat milletleri önünde kocaman göstermek amacıyla kurgulanmış durumda olan bir komplo kuramı meydana geldiğini görüyorsunuz ve hakeza bunun gibi birçok olayın da tabi, siz inceleyin:

http://www.america.gov/conspiracy_theories.html

İşte, Amerikan doları üzerindeki, piramit ve gözden meydana iştirak eden tasvir bununla beraber bu teşkilatı temsil eder. Zaten Amerikan dolarını da Rothschild serisinin sahibi meydana geldiği Federal Reserve Bank basmakta ve faiz karşılığı (evet yanlış okumadınız) Amerikan hükümeti hazinesine vermektedir. Ne sıradışı bir tesadüftür ki, gerçek bir Orta Bankası kurmayı önererek bu bankayı by-pass etmeye kalkan John F. Kennedy suikaste kurban gitmiş ve 5 ay daha sonra durum eskiye döndürülmüştür. Dünyanın hadise adamı, tanınmış kişi spekülatör George Soros un aslında perdenin arkasındaki bu amcaların maymunu meydana geldiği rivayetleri vardır. (İnceleyiniz: JP Morgan Bankve gerçek sahipleri kimler?)

Yine çok ilginç bir iddaadır ki: Milletimizin belini büken 2001 krizi bu teşkilatın İstanbul Borsasındaki milyarlarca dolarını yurtdışına çekmesiyle patlak vermiştir.

Yeni araştırmacıların, Illuminati şebekesinin önce bölümlerinden biri olarak keşfettiği kısmı da, Yuvarlak Masa adlı İngiliz-asıllı saklı örgüte bağlanan organizasyonlar grubudtümör. Bu grup, Bilderberg Grubu, Kraliyet Beynelmilel İlişkiler Kuruluşu, Dış İlişkiler Konseyi, Üçlü Komisyon, ve Roma Klubü adlı organizasyonlardan oluşmaktadır. Bu şebeke, Illuminati’yi en kuvvetli şekilde anlam edebilecek durumda olan şebeke değildir. Illuminati ağı içerisinde pekçok seçkin grup vardır, fakat bu “Yuvarlak Masa” organizasyonları, Illuminati Planı’nın gündelik siyasi, uygun fiyat, iş dünyası, silahlı güç (özellikle NATO),eğitim ve öbür bütün alanlardaki beyin yıkamalarında anahtar rolü oynamaktadır.

Yuvarlak Masa, 19. yüzyılın son vakitlerinde Londra’da (Illuminati’nin faal merkezi) yaratılmıştı. İlk resmi lideri, Güney Amerika’yı acımasızca yönetim etmiş durumda olan ve bu toprakları siyah kişilerin elinden alan, Cecil Rhodes idi. Teoriye yönelik, şu anda siyah insanlar Afrika’daki siyasi kontrolü ellerinde bulundurmalarına rağmen, esas kararlar, hâlâ daha, siyah başkan ve lider kuklaları aracılığı ile Avrupalı ve Amerikalı seçkinler aracılığı ile verilmektedir. “Bağımsızlık”bir hayaldir. Rhodes, bir kabileyi öbür kabileye yönelik oynatmıştı ta ki hepsi birbirlerini savaşta yokedene ve böylece Rhodes ve İngiliz’in idaresi devralmasını sağlayana kadar. Bu, hâlâ daha, son zamanlarda Afrika’da sürmekte durumda olan çatışmalarda aynen olmaktadır…

Rhodes,Yuvarlak Masa’nın niyetinin İngiltere aracılığı ile (İngiltere merkezli Illuminati aracılığı ile) kontrol edilen bir Hayat Hükümeti kurmak meydana geldiğini söylemişti. 190iki’de öldüğünde, parasını, kendisinin vasiyeti üst kısmına, “Rhodes Bursları” para bazlı kaynağını oluşturmaya bırakmıştı. “Rhodes Bursları”, dış ülkelerden iştirak eden talebelerin Oxford Üniversitesi’nde -Illuminati’nin “eğitimsel”beyin-yıkama merkezinde- eğitim görebilmeleri amacıyla onların masraflarını karşılayan bir programdır. Ülkelerine dönüp de siyaset, ekonomi ve medya gücünü elinde tutan konumlara yerleşen “Rhodes Mezunları”ile öbür genel öğrenim gören nüfusu içinde dağlar civarı fark vardır. Onlar, Illuminati temsilcileri olarak görev yaparlar. Buzaman, dünyadaki en meşhur Rhodes Mezunu, daha önceki Amerika Başkanı Bill Clinton’dtümör. Fakat, Rhodes Yuvarlak Masa’nın resmi öncüsü olmasına rağmen, esas sermayeyi sağlayan ve kontrol edenler, pekçok global komplonun merkezinde yer almış durumda olan bankacılık hanedanı Rothschild Ailesi idi. Bu Yahudi-karşıtı bir işaret değildir nedeni ise Rothschildlar Yahudi olduklarını argüman etmektedirler. Yahudi insanları herkesten fazla sömüren ve onların beynini yıkayan da Rothschildlar’dan başkası değildir!

Birinci Hayat Savaşı öncesi ve sırasında, Yuvarlak Masa’nın AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI ve İngiltere’deki saklı seçkinleri, kendisinin hükümetlerinin savaş konseylerindeki başrole sahip kişilerdi.. Belgelerle de ispatlanabileceği gibi, bu kişiler global çatışmaya yol açacak olayları yaratmak amacıyla beraber çalışmışlardı. Problemi-yarat-sonra-çözümü-sun teknikleri sayesinde, global statükoyu bu savaşla yoketmek ve böylece dünyayı, savaş bittikten daha sonra, kendisinin Tasarılarının öngördüğü imaja yönelik tekrar çizme şansını yakalamak istiyorlardı. Ve bunu da aynen yaptılar. Savaştan daha sonra, dünyadaki güç, savaştan öncesine yönelik, hepten az birden çok bireyin eline verilmiş ve indirgenmişti, ve bunu tekrardan kendilerinin yarattığı İkinci Hayat Savaşı ile de daha öteye götürüp geliştirdiler. Bu durum, bugüne kadar sürdü, ve aslında, her geçen dakika hepten hız kazanmaktadır.

1919 senesinde, Paris yakınlarında, Versailles Barış Konferansı’nda biraraya iştirak eden Amerika ve İngiltere’den Yuvarlak Masa’nın seçkinleri, Alfred Milner, Edward Mandel House, ve Bernard Baruch gibi şahıslar, kendisinin ülkelerini temsilen toplantılara atandılar ve aslında kendilerinin yarattığı savaşın sonucunda, dünyanın ne türlü değişeceğini karar vermeye başladılar. Almanya’yı ödenilmesi olanaksız tazminatlara tabi tuttular, ve böylece savaş-öncesi Weimar Cumhuriyeti’nin, inanılması güç bir uygun fiyat çöküntü içinde, kalıp yıkılmasını garanti altına aldılar. Bütün bunların getirdiği netice ise “gayet rastlantısal”olarak Hitler’in gücü eline geçirmesi oldu.

Bununla Beraber, Illuminati’nin Yuvarlak Masa üyeleri, Paris’te Hotel Majestic’teyken, Bilderberg(Bil) -Dış İlişkiler Konseyi(DİK) -Kraliyet Beynelmilel İlişkiler Kuruluşu(KUİK) -Üçlü Komisyon(ÜK) ağını oluşturma işlemlerine başladılar. Bunun Için ayrıyeten, Versailles’da karar verdiler ki Filistin’de bir Yahudi anavatanının yaratılmasını destekleyeceklerdi.Bu üyelerin her biri ya Rothschild soyundan gelmekteydi ya da onlar aracılığı ile kontrol edilmekteydi.

Versailles Barış Konferansı’ndaki, Amerikan Başkanı Woodrow Wilson, Rothschild klonları ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI Yuvarlak Masa öncüleri Colonel House ve Bernard Baruch aracılığı ile “önerilmişti”; İngiltere Başbakanı Lloyd George, Rothschild çalışanı ve Yuvarlak Masa lideri Alfred Milner ve Rothschild hanedanının kurucusu Mayer Amschel Rothschild’ın torunu Sir Phillip Sassoon aracılığı ile “önerilmişti”; Fransız lider Georges Clemenceau, gerçek ismi Jeroboam Rothschild durumda olan kendisinin İçişleri Bakanı Georges Mandel aracılığı ile “önerilmişti”.

Hotel Majestic’teki saklı toplantılarının sonucunda, Kraliyet Beynelmilel İlişkiler Kuruluşu Londra’da 1920 senesinde, Dış İlişkiler Konseyi 1921 senesinde, ve bunları takip eden Bilderberg Grubu (bir954),Roma Klubü (bir96Cool ve Üçlü Komisyon (bir973) kuruldu. Bütün bu organizasyonlar, Rothschild’lar, Rockefeller’ler ve Illuminati’nin daha fazla yüksek güçlerine çalışan Henry Kissinger gibi önde iştirak eden beyin-yıkayıcılar aracılığı ile yönetim edildi ve edilmektedir.

Bu organizasyonların, üyeleri içinde global siyaset, iş dünyası, bankacılık, medya, “eğitim”ve öbür alanlardaki en çok yüksek mevkili insanlar yer almaktadır. Bunlar, görünüşte bağlantısız ülkeler, siyasi partiler ve kuruluşlar aracılığı ile,halkçeların bilgisi dışarısında, ayni global politikaları, planlı bir şekilde düzenleyen kanallardır. Malta Şövalyeleri, Masonlar gibi öbür saklı örgütlerin fazla yüksek konumları da, bu Yuvarlak Masa ağına bağlanır. İşte illuminati hanedanlığı üyeleri;

• Whitney Ailesi(yerlesim 1635, Watertown, Massachusets),
• Perkins Ailesi(yerlesim 163bir, Boston Mass.),
• Stimson Ailesi (yerlesim 1635, Watertown, Mass.),
• Taft Ailesi (y. 1679, Braintree, Mass),
• Wasdworth Ailesi (y. 163iki, Newtown, Mass.),
• Gilman Ailesi (y. 1638, Hingham, Mass.)
• Payne Ailesi (Standard Petrolün sahibi),
• Davison Ailesi (J. P. Morgan ve sirketinin sahibi, her iki hayat savasinda da etkili olmuslar ve kocaman paralar kazanmislardir),
• Pillsburr Ailesi (Un ticareti),
• Sloane Ailesi (Ticaret ve parekende satisiin dev ismi),
• Weyerhauser Ailesi (Kereste ve orman ürünleri tröstü),
• Harriman Ailesi (Demiryolu Krallari),
• Rockefeller Ailesi (Standard petrol, Chase Manhatten Bank ve binlerce sirketin sahibi CFR, Trilateral Komisyon ve Bilderbergin basindaki aile),
• Lord Ailesi (y. 1635, Cambridge, Mass.),
• Bundy Ailesi (y. 1635, Boston, Mass.),
• Phelps Ailesi (y. 1630 Dorchester, Mass.),

Bush aileleri (Baba Bush CIA ve AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI baskani, ogul Bush bu örgütlerin bir entrikasiyla AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI baskanligina getirildi, her ikisi de SBS azası).

SBS toplumdaki anında her yapiya girmistir. Bunlarin içerisinde Beyaz Saray, Yüce Divan, Medya, İs ve Sanayi, Federal Banka sistemi, Kanun yapici kurullar, Mahkemeler vb vardir. SBS’nin temel ideolojisi Anglo Sakson ve Protestan beyazlarin dünyadaki hakimiyetini saglamaktir, ideolojisi çok fasistir ve her iki hayat savasinda da bu cemiyet çok mühim roller oynamistir. Bohemian Grove ve CFR ile beraber Skulls and Bones Society Yeni Hayat Düzeni’nin yaraticisidir.

NOT: bu hanedanlığın mensuplarının sayıları 10 veya 13 veya 15’tir; ama kesin bir sayı söylenememektedir. Kıyamet gerçekliği olarak biz bu Deccali sisteminin merkezi çekirdeğini oluşturan kadronun 13 kişiden oluştuğu sonucuna ulaştık. Ve İllüminati’nin hayat düzenini kontrol altına almak amacıyla 13 hedefi meydana geldiğini da çözümledik. Bunun Için yönelik şu amaçları dünyaya dayatmaya çalışacaklar.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Mercedes-Benz’den Cenevre’de dünya lansmanı

Mercedes-Benz, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobilden hafif ticari araçlara, seri üretim araçlardan elektrikli konsept araçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir