Ana Sayfa / Deep Web / İllüminati Nedir?

İllüminati Nedir?

İllüminati Tarikatı Nedir?

İllüminati bildiğiniz üzere gizli bir topluluktur bu tarikat 1976 yılında Almanya’nın Ingolstadt kenti, Weishaupt isimli Kabbalacı Hukuk Profesörü ve Baron von Knigge ile kurulmuştur.

üçgen

Illuminati, “Aydınlanmış Olanlar” manasına gelmektedir. Topluluğun kuruluş emeli cehaletle, baskıcılıkla ve kilisenin dogmalarıyla maç etmekti. Her ne kadar asıl emel, aydınlanarak dinsel dogmalardan uzak, hür düşünceyi ve Newtoncu olumlu bilimin önünü açmak idiyse de, saklı politik amaçları meydana geldiği öne sürülerek dünya politika tarihinin belki de vakit içerisinde üzerine en fazla komplo kuramı üretilmiş topluluğu halini almıştır.[1]

Dünyanın en çok tanınmış saklı teşkilatı. Google’da arattığınızda size şöyle der: “Yaklaşık 30.100.000 netice bulundu”

-Peki Emeli nedir?
Yeni dünya düzeni kurmak : Tek dünya hükümeti ve ekonomosi, tek bir güç, otorite, düşünmeyen ve sorgulamayan bir halk.
Dünyadaki tüm politik iktidarları birleştirmek ve yönlendirmek istedikleri halde, tek hedefleri Dünya Hükümeti kurmak değil. Bunun da ötesinde, gerçek hedefleri, muazzam bir servet sahibi olmak ve harcamak, aşırı, doyma bilmez ve çılgın bir arzuya sahip oldukları halde, yalnızca henüz fazla para kazanmak da değil. Bu aşağılık adamların asıl hedefi, evrenin tahtında oturan benzersiz, muhteşem Varlığı : İsa Hazretleri, rablerin Rab’bini ve Kralların Kralını devirmek. Yanlışlığa düşmeyin bu, Cennet’in en yüksek makamını yenmek, Yaradan’nın elleriyle yarattığı gelmiş geçmiş en kötü yaratığı, inançlarından dönerek Cennetten kovulan şeytanı zümrüt tahta oturtmak için girişilmiş, başarısızlığa mahkum, muazzam ve destansı ruhani bir başkaldırı, tiksindirici, pis ve tamamıyla iğrenç bir girişim.

-Çalışma Sistemi ve İçeriği
Tüm çalışma sistem içiçe geçmiş piramitler şeklindedir, en büyük fotoğrafta büyük bir piramit görünür ve bu piramidin en üst bölümünde da herşeyi gören ve bilen Göz(Lucifer: Işın ve bilgi saçan anlamındadır, Şeytan olarak adlandırılır, diğer dinlerce kendisini Yaradan sanan melektir ve Masonların İlahıdır) vardır.

 

 

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Felsefe Kitapları Pdf İndir

Felsefeci düşünürcülerimiz için özel olarak hazırladığımız dev felsefe kitap arşivimiz pdf olarak bütün kitapları ücretsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir