Ana Sayfa / GizliBilim / Himalaya Dağlarında Gizlenen UFO Üssü

Himalaya Dağlarında Gizlenen UFO Üssü

Nepalin, Kang Tanga Dağında gilenilen büyük sır

HİMALAYA DAĞLARINDA GİZLENEN UFO ÜSSÜ!
Bu muhteşem keşif 28 Ocakta 2016 da Google’ın haritalandırmak üzere çekmiş meydana geldiği görüntülerin incelenmesi esnasında meydana çıktı.

Güney Asya’da, Çin’le Hindistan’ın aralarında bulunan bu minik ülke Nepal. Şimdilerde ne meydana geldiği tam anlaşılamayan bu esrarengiz vaziyetle akabinde bahsettiriyor. Google Earth’ün görüntüleme ve haritalandırma uzmanlarınca çekilen görüntülerde Nepalin, Kang Tanga Dağı, üstünde devasa boyutlara sahip karanlık tek alan görülmekte.

1e

Google Eart kullanıcıları görmüş oldukları bu vaziyet karşısında epeyce şaşkın ve heyecanlanmış vaziyetteler. Google Earth yetkilileri bu konuyla ilgili rastgele tek detaylı bilgi yapmazken görüntülerin üstünde rastgele tek hatadan meydana gelen tek sıkıntı meydana gelmediği tam olarak tek şekilde görülmekte.

Ardı ardına çekilen görüntülerdeki bu koca siyah deliği andıran karanlık alan uzmanları da şaşkına çevirmiş durumda. Bu Şekilde tek oluşumun gözlemlenmesi amaçlı bu alanda devasa büyüklükte tek volkanik davranış olması gerektiği ancak bu şekilde tek şeyin o alanda meydana gelmediği kesinlikle olarak bilinmekte. Bu vaziyet olağan tek tabiat vakası olma ihtimalini hemen hemen sıfırın altına düşürmekte.

e2

Görüntüyü inceleyen profesyoneller bunun için daha şimdiden amaçlı sadece 2 tane detaylı bilgi getirebilmiş vaziyetteler.
İddialara epeyce farklı ve düşündürücü…
1- Gözlemlenen puan tek sürü saklı askeri tek üs. Ve üzeri bilhassa gizlenmeye çalışılmakta.
2- Bu noktada tek sürü saklı tek UFO Üssü şuanki. Ve sebep askeri üst seviye yöneticiler gerekse hayat dışı varlıklar bu üssü saklamak amaçlı o bölge üst kısmına tek çeşit yanıltıcı dijital efekt kullanıyorlar.

e3_

Uzmanlarca rastgele tek detaylı bilgi getirilemeyen bu vaziyet tek takım kaşifleri harekete geçirse de bu konu amaçlı tam olarak tek hamle atılmış değil.

2000 senesinde çekilen görüntülerde bu karanlık meydanın görülmüyor olması bu vakanın sonrasında bambaşka tek sırrın yattığını göstermektedir.

 

 

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Hafıza Teknikleriyle Edebiyat Tarih Coğrafya PDF İndir

Ygs ve Lys öğrencilerine özel hazırlanmış hafıza teknikleri ile ezber yöntemleri özel şifrelemeler bu pdf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir