Ana Sayfa / GizliBilim / Evrenin Sonu

Evrenin Sonu

Evrenin sonu

evren2
Evrenin sonu geleceğini herkes bilmekte fakat nasıl sonu bulacağını ise bilim insanlarının fikirleri bizleri aydınlatıyor son teknoloji aletlerle gök yüzünün sırrını çözmeye çalışıyorlar ve bizlere farklı teoriler sunuyorlar.

Büyük çöküş

evrenin-çöküşü-büyük-çöküş-gerçek-bilim
Bu teoriye göre çekim gücü evreni bir havası kaçan balon gibi kendi içine çekecek evren eski haline geri dönecek evren büyük bir ateş topuna dönüşüp kendi içine doğru çökmeye başlıyacak.
Büyük donma

buyukdonma
Evren tüm yıldızların parlamasını sağlayan nükleer enerji bitene kadar genişliyecek ama sonra yavaş yavaş soğuyup karanlığa boğulacak.
Ne kadar teori olursa olsun nasıl son bulacağını halen daha öğrenebilmiş değiliz bunu öğrenmek için evrenin başlangıcını araştırmak gereklidir.

Büyük Parçalanma

111111114
Bildiğiniz üzere evren sürekli olarak genişlemeketedir yani büyümektedir ve bu teoride bu genişlemenin daha fazla dayanamayıp parçalanması resimdende anlayabilirsiniz.
Zamanın Sonu

s-6edb20a2b0242cbfb27f6a9304a3790ed000f058
Bu teoride ise zamanın kendi hızını kaybedip bozulma gibi düşünün sonsuza kadar donması gözünüz önündeki görüntü bir an olarak sonsuza akdar kalıcak.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Hafıza Teknikleriyle Edebiyat Tarih Coğrafya PDF İndir

Ygs ve Lys öğrencilerine özel hazırlanmış hafıza teknikleri ile ezber yöntemleri özel şifrelemeler bu pdf …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir