Ana Sayfa / Bilim / Astral Seyahat Nedir? En Kolay Yöntemi

Astral Seyahat Nedir? En Kolay Yöntemi

Merhaba arkadaşlar gizlibilim makalelerimizde devam ediyoruz astral seyahat nedir ve en kolay yöntemini sizlere paylaşıyoruz ..

Astral gezi terimi Okültizm’de ve Teozofi’de kullanılan tek terim olup, bireyin uyku benzeri ruh ve beden bağlarının gevşediği hallerde esîrî beden ya da astral beden (Spiritüalizm’de duble) olarak bilinen süptil maddelerden meydana gelen bedeniyle fizyolojik bedeni dışarısında, bilinci yerinde olarak, yabancı mekanlarda gezinmek üzere yaptığı yolculuğu ve bu bedeniyle geçirdiği deneyimleri anlam eder.

Adımlar :
1 : Şüphesiz korkmamanız gerekmektedir. Bununla Birlikte çok rahat olmalısınızdır.
2 : Yatağa uzanın ve kulaklığınızı takıp bu videoyu açın https://youtu.be/lPjwcuRpogc
3 : Şarkının tesiriyle vücudunuzun bedenden terk ettiğini hissedin. Bu ani olmaz, bi zaman ardından kalbinizin çabuk attığını hissedersiniz.
4 : Elleriniz kan toplayacak ve uyuşacak, vücudunuz seyahate hazırlıklı konuma gelecektir.
5 : Loş tek ortamda yapın bunu, %98 muvaffakiyet sağlarsınız.
6 : Vücuttan çıkma anı sizi korkutabilir, nedeni ise vücudunuz giderek hafifleyecek. Sakın korkmayın, can verme benzeri rizikosu yoktur.

Neler Hissederim?
Öncelikle düş gücünüze yönelik davranış edersiniz. Örneğin ay’ı düşündünüz aya çıkarsınız, kabirliği düşündünüz oraya gidersiniz. Kalp hastaları denemesin. Her yön karanlık olarak göreceksiniz tek an bir önce ardından düş gücünüz sizi sürükleyecek.

Dönüş Ne Türlü Olacak?
Hayal gücünüzle bizzat odanızı düşünün, o an odada kendinizi yatakta hareketsiz göreceksiniz. Vücudunuza yaklaşın esasen anında vücudunuza girmenizle birdenbire uyanmanız (karabasan görünce uyanmak benzeri) olacaktır.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Mercedes-Benz’den Cenevre’de dünya lansmanı

Mercedes-Benz, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobilden hafif ticari araçlara, seri üretim araçlardan elektrikli konsept araçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir