Ana Sayfa / Deep Web / 51. Bölge Sırları

51. Bölge Sırları

51. Bölge Nedir ? 

51.Bölge (şu an Air Force Flight Test Center, Detachment 3 bununla birlikte Dreamland, Watertown Strip, Paradise Ranch, The Box, Groom Lake, Neverland halinde de bilinmektedir), sahibi Amerika Birleşik Devletleri Korunma Bakanlığı ve Amerika Birleşik Devletleri Gökyüzü Kuvvetleri durumda olan ve bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları analiz, analiz etme ve denetim merkezi olarak kullanılmakta durumda olan yerdir. Yepyeni uçakların da test ve geliştirme yeri olarak da kullanıldığına inanılmaktadır. UFO teorilerinin de üstünde üretilmesi ile ünlüdür.
roqkqbsj9iukvjw0vahw

51. Bölge Nerede ?

Bölge tam anlamıyla Las Vegas eyaletinin 153 kilometre kuzeyinde, Groom Gölü yakınındadır. Nevada Test Alanı ve Nellis Gökyüzü Kuvvetleri Sahasıyla çevrelenmiştir.En yakın yerleşim bölgesi,kuzeyindeki tarafı hududunda yer alan Rachel kasabasıdır. 5bir. Bölgenin yer aldığı arazi tam anlamıyla 76 km2’dir. Başka Bir Deyişle bu 190 adet futbol alanını içerisine alacak civarı kocaman bir alan.
ellibirincibölge

51. Bölge’ye Giriş Yasak mı ?

Las Vegas’dan tam 130 mil uzakta, ıssız Nevada çölü Otoyolunun 375’de Mile Marker LN 29.5’de, yöreden bir rençper aracılığıyla kullanılan tek bir posta kutusu vardır. Black Mail Box,bu kapsamlı otobandaki tek hudut noktası meydana geldiği için burası, dindar kişilerin geldiği yerdir. Bu sınırın diğer tarafı durumda olan 51. Bölge arazisine giriş yasaktır. Çevresine girilmez ve güvenlik güçleri girenleri öldürme yetkisine sahiptir sözlü olmayan kocaman levhalar vardır. Her taraf güvenlik kameralarıyla çevrilidir. Ne karadan ne de havadan bu bir sürü saklı üssün 30 mil çevresine hiç kimse yaklaştırılmıyor.

yasak bölge

51. Bölge’de özel güvenlik birimleri bulunmaktadır

51.Bölge’de özel güvenlikler vardır. Cammo Dudes ismindeki bekçiler güvenliği sağlamaktadır. Sınıra yaklaşan sivilleri ve her şekilde araçları belli bir zamandan bir sonra uyarmakla yükümlüler. Eğer uyarı sonuç vermezse siviller sınırdan ayrılmazsa kocaman bir para cezası kesilmektedir. Cammo Dudeslerin rütbesi yoktur, kimseyi öldüremezler. 51. Bölgeye yetkisiz hiç kimse alınmıyor alınamıyor ve ek olarak önemli yetkili askeri görevlilerin öldürme yetkisi bulunmaktadır.UFO’ların ve uzaylıların burada tutuldukları söylentileri vardır. Ne civarı doğruysa tabi.

uzaylı otopsi

AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li bilim adamı Boyd Bushman ölmeden öncelik olarak kendini kamera ile kayıt altına almıştır. O kayıtlarda iddiası ise bir sürü ürkütücü. Uzaylıların fotoğraflarını elinde tuttuğunu idda etmekte başka bir deyişle. Bushman, AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’li görevliler aracılığıyla bir bir sürü kez inkar edilen Area 51.bölge merkezini gördüğünü ve orada uzaylıların yapısıyla alakalı çalışmalar yapan bir grup bilim adamının varlığına şahit meydana geldiğini söylemiştir. 4 Ocak 2016’da Demokrat Parti Adayı Hillary Clinton, uzaylıların Dünya’yı ziyaret etmiş olabileceğini belirterek Başkan seçilirse 51. Bölgeyi derinlemesine analiz sözü verdi.

51. BÖLGE KONUŞMASI VİDEO İZLE:

 

 

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Felsefe Kitapları Pdf İndir

Felsefeci düşünürcülerimiz için özel olarak hazırladığımız dev felsefe kitap arşivimiz pdf olarak bütün kitapları ücretsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir