Ana Sayfa / Bilim / 2050 yılına kadar yaşanması tahmini olaylar

2050 yılına kadar yaşanması tahmini olaylar

Uçan arabalar

Jetgiller çizgi filminden bilen bilir o uçan arabaları. 2015 yılında denemesi yapılan uçan arabalar 2050 yılında çevremizde göreceğimiz icatlardan biri olacaktır.

Gelişmiş Robot Teknolojisi

Robotlar giderek gelişen icatların şüpheziski en başında gelir. Kim bilir belki 2050 yılında ev işlerimizi yapan robotlara sahip oluruz. Umarım akıllı yaşam teknolojisi ile robotlar iel dünyanın hakimi olmak için savaşmayız.

Silah teknolojisi
Malesef bu teknolojinin fazla gelişmesini istemiyorum ama dünyanın 3/2’sinin savaşta olduğunu varsayarsak belkide en çok gelişecek teknolojinin bu odluğunu söyleyebilirim. Şu anda bu alanda en gelişmiş silahın 1 şehri yokeden atom bombaları olduğunu söylersek 2050 yılına gelindiğinde savaş teknolojişi çok kızışabilir.

Uzay alanında gelişmeler
Uzay alanında şuanda 2030 yılında marsta koloni kurulması bekelniyor. 2050 yılına kadar ise belkide güneş sistemimizin dışına çıkabiliriz belkide ayın gizemi öğrenilir kim bilir belki sizde bu olaylardan birinin gelişmesine öncülük edersiniz.

Hakkında Gizliilim

ılgınızı cekebilir

Mercedes-Benz’den Cenevre’de dünya lansmanı

Mercedes-Benz, 2019 Cenevre Otomobil Fuarı’nda otomobilden hafif ticari araçlara, seri üretim araçlardan elektrikli konsept araçlara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir